MENU

Svit Zlin MixCloud

Nestihl jsi premiéru nebo reprízu některého z živých pořadů? Všechny pohromadě najdešna “našem” MixCloudu, tak neváhej a pusť si to znovu! Have you missed any live shows broadcasted on radio Svit Zlin? Don’t worry and checkout “our” Mixcloud where you can find them all and play them again! http://mixcloud.com/svitzlin
Read More ›

Welcome to Svit!

Welcome to Svit Zlin Radio! We are almost done with the “beta­testing”, the radio streams are quite stable and we are 24/7 ready to bring you most recent hits as well as what we call “pure gold”, proven songs. Every Monday and Tuesday evening we bring you a live show and new programs are on the way during the summer. We are waiting for requests of your choice from our extensive song database. So check it out and stay tuned! If you are using Winamp, try this stream: http://78.24.9.110:9490/listen.pls Contact email: radiosvitzlin@gmail.com Clear your ears and enjoy listening with Chochoboy + Svit team!
Read More ›

Vítej na Svitu!

Vítáme tě na našem novém rádiu Svit Zlín! Na všem ještě pořád pracujeme, ale beta­testování, které trvalo přes půl roku, je za námi a konečně Ti můžeme nabídnout ty nejnovější věci, které budou ostatní hrát až za měsíc. Stejně tak můžeš na Svitu slyšet starší prověřené songy, na které se jinde už zapomělo. Každé pondělí a úterý večer připravujeme živou show, kterou o víkendu reprízujeme a nahazujeme i na mixcloud. Mrkni se na program a vyzkoušej hraní na přání – jednoduše přes odkaz requests a vyber si z naší bohaté databáze, kterou denně aktualizujeme. Uvítáme každého nadšence, který má chuť si na rádiu něco zkusit. Ať už znělku, remix nebo i vlastní pořad. Dík za každý like a sdílení všude tam, kde jsou lidi s vkusem pro dobrou muziku! Pokud používáš winamp, vyzkoušej stream zde: http://78.24.9.110:9490/listen.pls Kontaktní email: radiosvitzlin@gmail.com Tak čisté uši a naslyšenou naplno se těší ­ Chochoboy a cely Svit team!  
Read More ›